CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Spa & Wellness Hotel Alexandria ****

V centru lázeňského města se nachází luxusní hotelový komplex ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel s největším a nejmodernějším wellness centrem v Luhačovicích. Hotel vznikl spojení tradice a moderní architektury, obě tváře lázeňského komplexu se vzájemně doplňují.

parkování zdarmavýtahklimatizace na pokoji

Spa & Wellness Hotel Alexandria
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

Hotel je tvořen dvěma vzájemně propojenými objekty. Obě hotelové části nabízí komfortní ubytování. K hotelu patří vyhlášená Francouzská restaurace i night club s atmosférou 30. let minulého století. Prostory klubu lze využít i jako separátní meeting room.Velkoryse řešenému wellness centru ve stylu starořímských lázní v prvním podlaží vévodí bazén s vodním zálivem, masážními tryskami po obvodu a dvěma protiproudy. Druhé podlaží je inspirováno starořeckým motivem labyrintu. Ocitnete se v prostředí rozličných vůní a barev, kde můžete vyzkoušet lázně různých teplot a přísad - parní lázeň, bylinkovou lázeň, solnou lázeň, laconium, odpočívat ve finské sauně či orientální parní lázni Rasul. Dále můžete využít whirlpool, Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledovou studnu, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. V létě můžete využít ke slunění venkovní relaxační terasu. Soukromí najdete v privátním wellness. Hotelové fitness centrum je vybaveno nejmodernějšími posilovacími stroji.

Vybavení pokoje:

Pokoje kat. superior K v hlavní budově i v moderní nové části nabízejí hostům: SAT-TV, telefon, WiFi zdarma, minibar, trezor a klimatizaci. Ostatní typy pokojů na vyžádání.

Stravování:

V restauraci pro hotelové hosty jsou podávány snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu, příp. výběrem z menu, vyberete si z široké nabídky jídel i lehkých pokrmů. V elegantním prostředí Francouzské restaurace jsou servírovány vedle vybraných pokrmů také krajové speciality, svým historickým nádechem původní podoby 30. let minulého století patří mezi perly hotelu Alexandria.

Léčebné procedury poskytované hotelem:

Tradiční lázeňské procedury (uhličité koupele v přírodní léčivé minerální vodě, hydromasážní a perličkové koupele, rašelinové obklady, léčebné masáže a drenáže), tělové zábaly, peelingy a beauty služby. Krásu, opravdovost a dokonalost Vám přinesou luxusní SPA rituály Terraké, při kterých jsou všechny součásti ošetření v dokonalé harmonii.

Poznámka:

Parkování na krytém parkovišti cca 100 m (za poplatek).

Pobyt domácích zvířat není povolen.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Luhačovice - Velikonoční wellness víkend 2023

Velikonoční wellness víkend 2023

 5 dní / 4 noci
 od 15 390 Kč
Prožijte velikonoční svátky v klidu. Těšit se můžete na bohatou výslužku, speciální velikonoční hodování a velkou porci procedur, během kterých uvolníte tělo i mysl.
...
Luhačovice - Tradiční luhačovická kúra & wellness 2023

Tradiční luhačovická kúra & wellness 2023

 8 dní / 7 nocí
 od 23 870 Kč
Přijeďte do Luhačovic na speciální luhačovickou kúru. Hotelový lékař Vám sestaví individuální léčebný program na míru. Nebudou chybět léčebné procedury, inhalace a vstupy do wellness centra.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .